Movies
Ratings
120
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0