Titles you rated
FantasiaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0