Movies
Ratings
135
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0