Titles you rated
CubeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0