Movies
Ratings
146
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Fight Back to School 2Rated ★ 3.0
MoonrakerRated ★ 3.0
Legend of the DragonRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Sid & NancyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
American ReunionRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0