Movies
Ratings
301
Interview with the VampireRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5