Movies
Ratings
268
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Say 'I Love You'Rated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Spy NationRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
A Late QuartetRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 2.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5