Movies
Ratings
644
WeaponsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5