Movies
Ratings
78
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0