Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0