Movies
Ratings
353
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
What Jennifer DidRated ★ 2.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.0
Ashley Madison: Sex, Lies & Cyber AttacksRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0