Movies
Ratings
23
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5