Movies
Ratings
272
The Big ShortRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0