Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5