Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
HookRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0