Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
MementoRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0