Movies
Ratings
291
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0