Movies
Ratings
498
War of the WorldsRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Blue HourRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Your Sister's SisterRated ★ 2.5
I Kissed a GirlRated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5