Titles you rated
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5