Titles you rated
Einstein and EddingtonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0