Movies
Ratings
66
Café SocietyRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5