Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5