Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 0.5
BraveRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0