Movies
Ratings
68
The PostmanRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
ArbitrageRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
...ingRated ★ 4.0