Movies
Ratings
468
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0