Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
OculusRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
HornsRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0