Movies
Ratings
20
Baby DriverRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0