Titles you rated
OnceRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0