Movies
Ratings
80
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0