Movies
Ratings
126
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Face of LoveRated ★ 4.0