Movies
Ratings
185
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0