Titles you rated
Toy StoryRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0