Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0