Movies
Ratings
170
Confession of MurderRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5- HeartbreakersRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0