Movies
Ratings
581
ThelmaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 3.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Lords of DogtownRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0