Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0