Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0