Movies
Ratings
417
My BrotherRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 2.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
Mesrine: Killer InstinctRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5