Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 1.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
PietaRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0