Titles you rated
BridesmaidsRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
The Secret of MoonacreRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.0
True GritRated ★ 3.5
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 1.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0