Movies
Ratings
75
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.0