Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0