Movies
Ratings
483
YoungjuRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0