Movies
Ratings
207
RevelationRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5