Movies
Ratings
228
WaterboysRated ★ 5.0
A DayRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 1.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5