Movies
Ratings
23
FlubberRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5