Movies
Ratings
43
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The FairyRated ★ 3.0
29+1Rated ★ 5.0
Saving Mr. BanksRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
If You Were MeRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Say 'I Love You'Rated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5