Movies
Ratings
223
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Where to Invade NextRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 1.0
Ghost SweepersRated ★ 2.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.5