Titles you rated
The HuntressesRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0