Movies
Ratings
61
One DayRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0